Ara

Tatlı Telaş: Balayı Hazırlıkları

Tatlı Telaş: Balayı Hazırlıkları

ister-yurt-ici-ister1Balayı çiftleri tatil planlarına herkesten önce başlıyor ve en doğru kararı verebilmek için birçok seçeneği gözden geçiriyor. Etstur, sunduğu özel tekliflerle seçim yapmayı kolaylaştırıyor.

Balayı çiftlerini saran tatlı heyecan, bu özel tatil için seçim yapmalarını da biraz zorlaştırıyor. Hem yurtiçinde hem de yurtdışında sunulan sonsuz seçenek kararsızlık yaratırken Etstur, özenle hazırlanmış balayı paketleriyle seçim yapmayı biraz daha kolay hale getirmeyi hedefliyor. Abant’dan Sapanca’ya, Antalya’dan Bodrum’a kadar yurtiçinde; Avrupa’dan Asya’ya, Amerika’ya kadar dünyanın dört bir yanında, ‘evet’ dedikten sonra birlikte geçireceğiniz ilk tatilin mükemmel olması için her şeyin düşünüldüğü özel paketler, balayı çiftleri için özenle hazırlanıyor.

Etstur’un web sitesinde temalarına göre ayrılmış oteller arasında balayı paketi bulunan otelleri bulmak çok kolay. Balayı otelleri başlığı altında listelenen tesisler, kullanıcılar tarafından aldıkları puanlara göre filtrelenebiliyor. Böylece misafirlerin tarafsız oylarıyla belirlenen en iyi tesisler üst sıralarda görüntüleniyor. Seçim yapmayı kolaylaştıran bu tüm özelliklerin yanı sıra, telefonun diğer ucunda size yardımcı olmaya hazır onlarca seyahat danışmanı bekliyor.

Balayı için yurtdışına çıkmayı planlayan çiftlerin haritada bir nokta belirlemeleri yeterli. Balayı tatilini aynı zamanda farklı kültürleri keşfederek geçirmek isteyen çiftlerin tercihi, yurtdışı turlarından yana oluyor. Dünyanın herhangi bir ya da birkaç şehrine grup ya da kişiye özel düzenlenen turlar, alternatifler arasında. Balayı turlarında ister romantik, ister macera dolu, ister doğayla baş başa bir tatil düşleyin. Etstur’la düşlediğiniz tatil gerçek olsun.

Diğer Güncel Haberler

%d blogcu bunu beğendi: